Ach, co to był za ślub!

Przygotowania do ślubu to dla pary młodej (i nierzadko ich rodzin) przygotowania do najważniejszego dnia w życiu. Całkowicie zrozumiałe jest, że wszystko musi być tego dnia dopięte na ostatni guzik. Każdy detal, każda ozdoba, wszystko oddaje pieczołowicie tworzoną wizję pierwszoplanowych aktorów.

Dla fotografa ślubnego to, powiedzmy sobie szczerze, również wyjątkowo intensywny okres. Brałam udział w dziesiątkach takich ceremonii, i tak samo przeżywam to wydarzenie z podobną ekscytacją, z jaką doświadczają go oblubieńcy i ich najbliżsi.

Ślub odbywa się tylko raz, dlatego bardzo istotne jest, aby na ten dzień skorzystać z usług profesjonalisty, który niejako zza kulis zadba o uwiecznienie tego wyjątkowego wydarzenia. Kluczowe jest tu subtelne, ale też spostrzegawcze kobiece spojrzenie.

Momenty, w których jestem najbardziej dumna ze swojej pracy, to te, w których udaje mi się uchwycić prawdziwe emocje wszystkich zgromadzonych. Tego nie da się zapozować, to wymaga lat doświadczeń za obiektywem. Efekty jednak są wyjątkowe, i pozwalają powrócić do tego pięknego momentu.